Mēs esam entuziastu komanda, kas pārvalda sekojošus projektus:

- Kids Models School BABOCHKA;

- BALTICKIDSMODELS.COM;

- BALTIC KIDS FASHION WEEKEND.

Mēs esam profesionāļi no dažādām sfērām - dizains, modelings, horeogrāfija, fotografēšana, organizēšana, menedžments un biznesa vadība.

2018. gadā mēs dibinājam modeļu skolu "Kids Models School BABOCHKA" bērniem 5-14 gadiem, ar kuru strauji augam un attīstāmies - 2019. gadā mēs atveram jau 2 filiāles Rīgā, bet 2021. gadā plānojam atvert vēl vienu filiāli Rīgā un filiāli Daugavpilī. Mūsu mācekļu skaits aug un mums ir miljons svaigu ideju. Mūsu komandā ir profesionālie pedagogi, kuriem piemīt kreatīva pieeja katram bērnam.

No 2019 gada mēs attīstam lielāko uz šo brīdi bērnu modeļu aģentūru BALTICMODELS.COM, mūsu kastingos piedalījas vairāk nekā 600 bērnu. Modeļu bazē ir bērni no piedzimšanas līdz 14 gadiem.

Mūsu bērni modeles piedālās starptautiskajās modes skatēs, iegūstot dizaineru un producentu uzticību un interesi. Mūsu modeles piedālījas skatēs Sankt-Pēterburgā, Maskavā un Latvijā. Aģentūra plāno iziet uz Eiropas un Āzijas tirgu jau 2021. gadā.

Mūsu aģentūra rīko katru gadu ne mazāk kā 4 modes skates, kurās piedālās modeles no visas Latvijas. Šīs skates notiek sadarbībā ar lieliem tirdzniecības centriem un izstāžu kompleksiem. Redzot dizaineru un modeļu interesi pēc šadiem notikumiem, mēs nonācam pie idejas rīkot lielu bērnu BALTIC KIDS FASHION WEEKEND, kas notiks divreiz gadā, kā līdzīgie šāda līmeņa pasākumi, kuros dizaineri varēs paradīt savas bērnu apģērbu kolekcijas, un bērni modeles varēs demonstrēt savas prasmes uz mēles.

Pasākuma uzdevums - popularizēt Bērnu modelingu Baltijā, kā arī producēt Baltijas bērnu apģērbu dizainerus ārpus Baltijas


General Partners

Lielupe Hotel by Semarah
SMArt Beauty
Kids Models BABOCHKA
OLFA Press
Multipack
NINSMODA
ESKIMOS
Janin Candles
Via Jurmala Outlet Village
O'Key Design
Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu optimālu lietošanas pieredzi un tīmekļa vietnes funkcionalitāti. Nospiežot pogu "Es piekrītu", jūs paziņojat, ka piekrītat izmantot sīkdatnes saskaņā ar mūsu privātuma politiku
Es piekrītu