Baltic Kids Fashion Weekend dalības nosacījumi DIZAINERIEM:
 
1. DIZAINERS var izlikt/izrādīt gan aktuālo kolekciju, gan nākamās sezonas kolekciju. Iepriekšējo gadu kolekciju demonstrācija ir aizliegta!
2. DIZAINERS izrāda vismaz 20 līdz 30 tērpu tēlus.
3. DIZAINERS apņemas uzturēties pasākumā un DIZAINERS pats atbild par pareizi izvēlēto apģērba tēlu, tā saglabāšanu un tīrību visā pasākuma laikā un pēc tam, kā arī par kopējo tēlu tieši atrodoties uz mēles.
4. DIZAINERS var izlikt tikai apģērbu kolekciju, bet var arī ierasties ar saviem modeļiem, atbilstoši organizatoru noteikumiem, iepriekš saskaņojot visus bērnus-modeļus.
5. ORGANIZATORI nodrošina modeļus dizaineriem skatei, atbilstoši nepieciešamajiem izmēriem kolekcijā (augums centimetros).
6. DIZAINERAM ir jānorāda, vai tiks piešķirti apavi vai arī bērniem ir nepieciešams savs apavu pāris. Ja bērniem ir nepieciešams savs apavu pāris, ORGANIZATORAM nepieciešams iepriekš zināt, kādam ir jābūt bērnu apavu stilam un krāsai.
7. DIZAINERAM ir jāiesniedz pieteikums dalībai interneta vietnē www.bkfw.lv, pēc dalības apliecināšanas un kolekcijas apstiprināšanas, DIZAINERS apmaksā savu dalību 60 dienu laikā pirms skates.
8. Skates dienā DIZAINERAM ir jābūt pieejamam klātienē un jāatrodas uz vietas ar savu kolekciju precīzi noteiktajā laikā, nepārkāpjot reglamentu.
9. Skates dienā DIZAINERS var piedalīties savas kolekcijas iepriekšējā mēģinājumā. DIZAINERS patstāvīgi nevar ietekmēt bērnu iziešanas kārtību uz mēles. Atļauts veikt korekcijas tikai pēc izmaiņu saskaņošanas ar pedagogu-režisoru.
10. Bērnu iziešanu uz mēles organizē režisors, atbilstoši bērnu iemaņām un vecumam.
11. Aprīkojums, ko DIZAINERS ņem līdzi: kronšteini apģērbiem, kniepadatas, aksesuāri, tvaicētājs vai gludeklis. Ārvalstu dizaineriem organizatori nodrošina aprīkojumu pēc dizainera pieprasījuma par atsevišķu samaksu.
12. Organizatori nodrošina telpu aizkulisēm, vizāžistus un frizierus, kā arī personālu darbam ar bērniem (2 cilvēki uz 20 bērniem). Lūgums DIZAINERAM iepriekš norādīt, kādu frizūru un grimu jāsagatavo bērniem kolekcijas skatei, lai nodrošinātu pilnīgu koptēlu. 
13. DIZAINERS pats izvēlas piemērotu mūziku skatei, kā arī video LED ekrāniem (organizatori sniedz visu informāciju par tehniskajām iekārtām).
14. Skates mūzikai var būt īpaši veidota muzikāla kompozīcija, kas ir pietiekama garuma, lai pietiktu visas savas kolekcijas izrādīšanai, bez kompozīcijas cikliskuma. Ja dizainers izvēlas populāru mūziku, tad tām ir jābūt dažādām kompozīcijām, kas atlasītas atbilstoši tempam un samontētas kopā – vienā garā kompozīcijā ar vieglām pārejām un vienādu skaļuma līmeni. Samontētās kompozīcijas ilgums ir vismaz 20 minūtes. Mūzikai jāatbilst kolekcijas raksturam (organizatori iesaka pozitīvu, optimistisku, ritmisku mūziku).
15. DIZAINERAM ir jānosūta mūzika un videoklipi organizatoriem apstiprināšanai ne vēlāk kā 2 nedēļas pirms skates.
16. DIZAINERAM ir jāņem līdzi rezerves apģērbu tēli (vismaz 3 tēlu dažādi izmēri).
17. DIZAINERAM nav tiesību iejaukties pasākuma organizēšanas procesā, kā arī paaugstināt balsi uz bērniem un vecākiem.
18. Visus jautājumus un strīdīgas situācijas DIZAINERS risina ar ORGANIZATORIEM!
19. Dizaineram tiek izsniegti 10 ielūgumi, katrs 2 personām. Ielūgumus var dāvināt un izlozēt sociālajos tīklos. Nav atļauts tos pārdot.
20. Ielūgumus modeļu vecākiem izsniedz organizatori.
21. Dizainers var uzaicināt savu fotogrāfu un videogrāfu, lai uzņemtu sagatavošanas procesu un pašu skati. Nepieciešama iepriekšēja akreditācija vietnē BKFW.lv.
22. Dizainera dalības reģistrācija veicama tikai interneta vietnē BKFW.lv.
23. Dizainers uzskatāms par reģistrētu tikai pēc dalības samaksas veikšanas.
 

General Partners

Lielupe Hotel by Semarah
Kids Models BABOCHKA
OLFA Press
NINSMODA
Via Jurmala Outlet Village
Goldwell
Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu optimālu lietošanas pieredzi un tīmekļa vietnes funkcionalitāti. Nospiežot pogu "Es piekrītu", jūs paziņojat, ka piekrītat izmantot sīkdatnes saskaņā ar mūsu privātuma politiku
Es piekrītu