Masu mediju akreditācijas noteikumi
 
1. Tiesības uz akreditāciju ir oficiāli reģistrētu masu mediju žurnālistiem. 
2. Organizatori pēc saviem ieskatiem var piešķirt akreditāciju brīvi nodarbinātiem žurnālistiem, blogeriem un influenceriem.
3. Akreditācija ir derīga uz viena BKFW pasākuma norises laiku.
4. Pieteikums tiek iesniegts elektroniski BKFW.LV vietnē.
5. Organizatoram ir tiesības apstiprināt tikai pilnībā aizpildītu akreditācijas pieteikumu.
6. Viena mediju redakcijas kvota: 2 personām (pieprasījums par lielāku darbinieku skaitu tiek atrunāts atsevišķi ar organizatoriem).
7. Caurlaide uz BKFW ir derīga tikai ar fotoattēlu uz tās (elektroniskā vai reālā veidā).
8. Caurlaide dod tiesības doties uz aizkulisēm, uz pašu skati un visiem pasākumiem, kas organizēti viena BKFW ietvaros, izņemot pasākumus ar īpašiem ielūgumiem. 
9. Žurnālistam jāapstiprina sava identitāte, uzrādot personu apliecinošu dokumentu.
10. Žurnālisti var piedalīties preses konferencēs, BKFW ietvaros organizētajos un rīkotajos pasākumos, uz kuriem viņus iepriekš uzaicina BKFW organizācijas komitejas darbinieki, izņemot slēgtos pasākumus.
11. Žurnālists var saņemt preses relīzes, informatīvos un uzziņu materiālus par BKFW norisi, kuri ir paredzēti izplatīšanai medijos.
12. Žurnālists var veikt atklāto pasākumu audio un video ierakstus, fotografēšanu.
13. Žurnālists var sadarboties ar BKFW organizatoriem, lai organizētu un saņemtu intervijas, komentārus u.c.
14. Fotogrāfu un video operatoru akreditācija BKFW pasākumā notiek pēc tāda paša principa kā žurnālistu akreditācija.
15. Mediju pārstāvji, blogeri, influenceri, kā arī fotogrāfi un videogrāfi nav tiesīgi iejaukties BKFW pasākumu norisē (par iejaukšanos tiek uzskatīti: mutiski izteikumi vai darbības, kurām ir mērķis pievērst sev klātesošo uzmanību vai pārtraukt pasākuma norisi; fotografēšana un video filmēšana, kas traucē pasākuma norisi, kā arī citas darbības, kas kavē pasākuma norisi).
16. Publikācijās soc. tīklos, medijos, blogeriem, influenceriem, kā arī fotogrāfiem un videogrāfiem jāievieto aktīvas atsauces uz BKFW (@baltickidsfashion, FB: Baltic Kids Fashion Weekend), kā arī atsauces tags #baltickidsfashionweekend, norādot kādu no dizaineriem, norādot dizainera vārdu/zīmola nosaukumu (publikācijās izmantotie attēli var būt fotogrāfijas/video no attiecīgā dizainera skates). 
17. Zem publicētajiem fotoattēliem no BKFW skatēm obligāti jābūt: pareizi norādītam dizainera vārdam/uzvārdam vai zīmola nosaukumam. Līdzīgi, TV reportāžās no BKFW skatēm videoklipa demonstrēšanas laikā, obligāti jāievieto titri ar pareizi norādītu dizainera vārdu/uzvārdu vai zīmola nosaukumu. Izmantojot BKFW laikā veiktu fotogrāfiju/video ierakstu izvietošanu gan rakstos, gan TV un foto reportāžās, jānorāda atsauci uz BALTIC KIDS FASHION WEEKEND.
18. Visi BKFW laikā izveidotie materiāli tiek nosūtīti BKFW organizētājiem, tālākai to izmantošanai un publikācijām soc. tīklos un interneta vietnē BKFW.LV.
19. Pirms materiālu publicēšanas medijos, materiāls jāsaskaņo ar BKFW organizētājiem.
20. Organizatoriem ir tiesības neizskaidrot atteikuma iemeslu akreditācijai.
 
 

General Partners

Lielupe Hotel by Semarah
Kids Models BABOCHKA
OLFA Press
NINSMODA
Via Jurmala Outlet Village
Goldwell
Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu optimālu lietošanas pieredzi un tīmekļa vietnes funkcionalitāti. Nospiežot pogu "Es piekrītu", jūs paziņojat, ka piekrītat izmantot sīkdatnes saskaņā ar mūsu privātuma politiku
Es piekrītu