Nosacījumi modeļu aģentūru dalībai Baltic Kids Fashion Weekend
 1. Modeļu aģentūra iesniedz pieteikumu dalībai vietnē BKFW.LV.
 2. Modeļu aģentūra apņemas paziņot aģentūras modeļu mammām, ka rīkotāji veiks sarunas tikai ar aģentūras pārstāvi, nevis ar katru vecāku atsevišķi.
 3. Modeļu aģentūra apņemas atvest modeļus vismaz dienu pirms pasākuma un aizvest vismaz nākamajā dienā pēc tā, tādejādi nodrošinot mierīgu modeļu atrašanos pasākumā visas dienas garumā.
 4. Modeļu aģentūra apņemas laikus informēt modeļu mammas par dalības noteikumiem.
 5. Modeļu aģentūra apņemas nekavējoties risināt strīdīgas situācijas pasākuma norises laikā un informēt par to organizatorus.
 6. Modeļu aģentūra apņemas apmaksāt modeļu dalību vismaz mēnesi pirms pasākuma.
 7. Aģentūras pārstāvjiem ir pienākums klātienē atrasties laukumā skates dienā un atbildēt par bērnu uzvedību.
 8. Aģentūras pārstāvjiem ir pienākums rūpēties par bērnu dienas režīmu, ēdināšanu un viņu fiziskās veselības stāvokli.
 9. Aģentūras pārstāvji nepieņem lēmumus par bērnu piedalīšanos konkrētā skatē patstāvīgi. Jebkuras idejas un iespējamās aizstāšanas tiek saskaņotas ar organizatoriem.
 10. Aģentūrai ir jānodrošina vismaz 1 pārstāvis uz 5 bērniem, lai tie tiktu pavadīti kvalitatīvi, kontrolēti un bez haosa.
 11. Aģentūras pārstāvim ir jāpavada bērni ne tikai uz skati, bet arī uz pieteiktajiem pasākumiem, kuros piedalās ieradušies bērni bez vecākiem.
 12. Ja ar aģentūru ierodas bērni, kas vecāki par 8 gadiem, tad uz 5 bērniem ir jābūt vienam pieaugušam pārstāvim no aģentūras. Ja ar aģentūru ierodas bērni jaunāki par 7 gadiem, tad katram bērnam blakus atrodas vecāks.
 13. Aģentūrai ir savlaicīgi jāparūpējas par līguma parakstīšanu ar vecākiem par bērna fotografēšanu (tiek nosūtīts elektroniski).
 14. Aģentūra apņemas ievērot ieteikto cenu kārtību par modeļu dalību skatē. Vienošanās notiek atsevišķi ar aģentūras direktoru.

General Partners

Lielupe Hotel by Semarah
Kids Models BABOCHKA
OLFA Press
NINSMODA
Via Jurmala Outlet Village
Goldwell
Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu optimālu lietošanas pieredzi un tīmekļa vietnes funkcionalitāti. Nospiežot pogu "Es piekrītu", jūs paziņojat, ka piekrītat izmantot sīkdatnes saskaņā ar mūsu privātuma politiku
Es piekrītu